Organizues kozmetike bamboo

Regular price
440 Lekë
Regular price
Sale price
440 Lekë

Sku : 8711252180595

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

•Përmasat: 18 x 8 cm
•E bërë nga plastika e fortë e qëndrueshme ABS dhe bamboo