Tabaka servirje

Regular price
1,495 Lekë
Regular price
Sale price
1,495 Lekë

Sku : 8711252473628

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Përmasat: 14x24x14 cm
•6 Kupa qeramike katrore
• Dorezë e fortë dhe e qëndrueshme