Pajisje masazhi

Regular price
1,139 Lekë
Regular price
Sale price
1,139 Lekë

Sku : 8711252269597

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Pajisje masazhi për të gjithë trupin
•Rrit rrjedhjen e gjakut dhe nxit relaksimin
•Ngjyrë blu
•Materiali: Plastikë
•Përmasat: 52 x 5.6 cm