Lojë edukative

Regular price
1,995 Lekë
Regular price
Sale price
1,995 Lekë

Sku : 8711252267982

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

•Kjo orë prej druri nuk është vetëm edukative dhe sfiduese, por edhe shumë argëtuese për të luajtur
•Fëmijët mund të mësojnë të tregojnë orën duke përdorur këtë lodër