Krevat NORA

Regular price
23,900 Lekë
Regular price
47,800 Lekë
Sale price
23,900 Lekë

Sku : 8697001020216

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Përmasat 100 x 85 x 195 cm ( Gjerësia x Lartësia x Thellësia )
•Ngjyra: E bardhë dhe lisi