Krevat CLOUD

Regular price
54,900 Lekë
Regular price
109,800 Lekë
Sale price
54,900 Lekë

Sku : 8605060408005

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Dizajn modern, komod dhe funksional
•Ngjyra: Gri
•Përmasat 216 x 190/170 x 125 cm ( Gjerësia x Thellësia x Lartësia )
•I përshtatshëm për dyshek me përmasa: 160x200