Krevat BREDA

Regular price
29,900 Lekë
Regular price
59,800 Lekë
Sale price
29,900 Lekë

Sku : 221814

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Ngjyra: Antracit dhe gri

Përmasat: Gjerësi/Lartësi/Gjatësi - 107 x 108 x 224 cm
Siperfaqja e dyshekut: 100x200cm
Portë karikimi USB
Materiali: Dru i perpunuar me cilësi të lartë (MDF)
Kualitet dhe punim me standarde Europiane