Korse beli

Regular price
640 Lekë
Regular price
1,280 Lekë
Sale price
640 Lekë
Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Është i lehtë dhe i rehatshëm për t'u veshur nën rroba
Materiali: 85% najlon dhe 15% material elastik