Dorezë kuzhine për tenxhere

Regular price
540 Lekë
Regular price
1,080 Lekë
Sale price
540 Lekë

Sku : 8719987591600

Hurry! Only
-1
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Materiali: 90% poliestër dhe 10% pambuk
•Përmasat: 18x34 cm