Mikser dore 230v

Regular price
779 Lekë
Regular price
Sale price
779 Lekë

Sku : 8711252473482

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Një mikser dore është një pajisje kuzhine e domosdoshme për këdo që pëlqen të gatuaj
Materialet: ABS dhe çelik inox
Përzierësi vjen me 6 nivele të ndryshme të shpejtësisë 
•Përzierësi elektrik i dorës ka një konsum maksimal prej 400 Watts
•Ka përmasa të vogla e cila nuk ju zë hapsirë ne kuzhinë