Pajisje sporti për këmbë dhe duar

Regular price
889 Lekë
Regular price
Sale price
889 Lekë

Sku : 8711252471747

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Kjo makinë zgjatuese e këmbëve është e lehtë dhe e lëvizshme, e lehtë për t'u përdorur dhe ofron rehati thelbësore gjatë përdorimit. Pasi keni qëndruar kaq gjatë në zyrë pa lëvizur, do të dëshironi të bëni disa ushtrime për këmbët kur të ktheheni në shtëpi
•Ngjyra: Blu dhe gri
•Materiali: Shkumë, çelik, PVC
•Përmasat: 36 x 13 cm