Top fitnes

Regular price
1,995 Lekë
Regular price
Sale price
1,995 Lekë

Sku : 8711252269382

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Shumëfunksionale e butë, e lehtë dhe e gjithanshme e pajisjes ushtrimore që mund të përdoret si për aktivitetet e fitnesit ashtu edhe për praktikat e terapisë fizike
•Diametri: 50 cm