Tigan me 3 dizajne, 24x5 cm

Regular price
1,090 Lekë
Regular price
2,180 Lekë
Sale price
1,090 Lekë

Sku : 8711252182995

Hurry! Only
0
units left in stock!
Ngjyra
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Diametri: 24 cm
•Lartësia: 5 cm
•Materiali: Çelik inox
•Ngjyrat: e kuqe, e zezë, dhe e bardhë