Rrugicë dere me fije kokosi

Regular price
790 Lekë
Regular price
Sale price
790 Lekë

Sku : 8430852752925

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

Materiali: Fibër kokosi
•Kjo rrugicë ofron rezistencë ndaj rrëshqitjes dhe siguri shtesë
•Përmasa: 40 x 1.5 x 60 cm