Shtypëse multifunksionale, 22 cm

Regular price
640 Lekë
Regular price
1,280 Lekë
Sale price
640 Lekë

Sku : 8711252131368

Hurry! Only
-1
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•6 thika të mprehta çelik inox
•Rrotullimi automatik i thikës
•Ideale për copëtimin e perimeve dhe frutave
•Lehtë për t'u përdorur
•Lehtë për t'u pastruar
•I sigurt në larës enësh
•Përmasat: 8,5 x 22 cm