Shtrydhëse frutash, 600W

Regular price
9,900 Lekë
Regular price
19,800 Lekë
Sale price
9,900 Lekë

Sku : 8711252187389

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

•Filxhan me lëng 600ml
2 shpejtësi
Fuqia: 600W
Për fruta dhe perime