Set me 2 tigan

Regular price
5,490 Lekë
Regular price
Sale price
5,490 Lekë

Sku : 3560231539948

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

E përshtatshme për të gjitha pjanurat/burimet e nxehtësisë
•Përmasat: 24 dhe 28 cm 
Sasia: 2 copë