Set tavash 2 copë

Regular price
2,490 Lekë
Regular price
Sale price
2,490 Lekë

Sku : 5999108440106

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Materiali: çelik karboni me shtresë titani që nuk ngjit
•Ngjyra: e zezë me shkëlqim
•Veshje jongjitëse e zezë titan
•Bërë prej çeliku të rëndë
•Trashësia: 7 cm të thellë
•Lehtë për t'u pastruar
•Seti përfshin: 1 Tepsi 40 x 28,5 x 7 cm dhe 1 tavë për kek 24 x 6,8 cm