Set servirje, 7 copë

Regular price
990 Lekë
Regular price
1,980 Lekë
Sale price
990 Lekë

Sku : 8720573233286

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Seti i servirjes është i përsosur për të servirur ushqime, salca dhe pjata të tjera anësore. Tasat janë prej porcelani.
Seti i servirjes përfshin 2 tasa, 2 gota me 2 lugë çaji + një dërrasë druri.