Set mbajtëse ushqimi

Regular price
2,690 Lekë
Regular price
Sale price
2,690 Lekë

Sku : 5999108421075

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Trupi dhe kapaku janë prej çeliku inox
•Ideale për ruajtjen e ushqimit të thatë
•Mbajtëset janë ideale për kafe, çaj, sheqer, miell, perime, barishte, arra, etj.
•Zgjidhje elegante për të mbrojtur ushqimin nga lagështia, papastërtitë ose insektet
•Ngjyra: e zezë metalike
•Përmasat: 11 x 18 cm
 •Sasia: 3 copë