Pajisje për palestër

Regular price
3,465 Lekë
Regular price
Sale price
3,465 Lekë

Sku : 8711252268835

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Dizajni i fortë 
•Dorezë me shkumë për kapje të lehtë dhe të rehatshme
•Shpina juaj mbrohet në mënyrë optimale përmes lëvizjes së butë