Pajisje për palestër

Regular price
1,495 Lekë
Regular price
Sale price
1,495 Lekë

Sku : 8711252269108

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Përmasat: 36x36x5.5 cm
•Pesha maksimale: 150 kg
•Punoni në ekuilibrin, qëndrueshmërinë dhe forcën tuaj