Paisje fitnesi

Regular price
1,495 Lekë
Regular price
Sale price
1,495 Lekë

Sku : 8711252268583

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•I lehtë për t'u montuar
•Synon abs dhe muskujt e barkut - tonifikon dhe forcon muskujt e barkut, krahëve dhe shpinës për të ndihmuar në ndërtimin e muskujve të fortë të ngushtë të bërthamës dhe barkut për mbështetjen dhe qëndrimin e shpinës
•Dorezat e performancës ergonomike
•Mbështjellësi premium i gjurit - rrota ab përfshin një jastëk të butë gjuri, që mbron gjunjët nga dhimbja dhe kërcitja kur stërviteni në dysheme të forta ose prej druri ose në qilima në shtëpi ose në palestër