Ngrohëse uji, 1L

Regular price
1,790 Lekë
Regular price
3,580 Lekë
Sale price
1,790 Lekë

Sku : 8711252181035

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Kapaciteti: 1 litër
•Fuqia: 800-1000W
•Kordoni i fiksuar
•Dalje automatike
•Mbrojtje nga tharja dhe mbinxehja
•Drita treguese
•Kapaku i bllokimit të sigurisë