Ndenjëse për fëmijë Techno

Regular price
1,190 Lekë
Regular price
2,590 Lekë
Sale price
1,190 Lekë

Sku : 8711252917207

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•E disponueshme në disa ngjyra
•Mbulesë pëlhure
•E lehtë për t'u instaluar dhe hequr
•Pesha 15-25 kg