Shtypëse erëzash BAMBO

Regular price
1,190 Lekë
Regular price
Sale price
1,190 Lekë

Sku : 3560239393672

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Përmasat: 13 x 5 cm
•Është ideal për shtypjen dhe bluarjen e erëzave