Mbajtëse ushqimi me 3 kate

Regular price
1,290 Lekë
Regular price
2,590 Lekë
Sale price
1,290 Lekë

Sku : 8719202470727

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Dizajn elegant dhe me stil
Mjet funksional dhe praktik
Ju lejon të mbani shumë lloje frutash
Lartësia: 36 cm
Diametrat: 30 cm, 25 cm, 20 cm
Materiali: rrasa guri, dru
Ngjyra: Zezë