Mbajtëse për letrën e kuzhinës

Regular price
1,290 Lekë
Regular price
Sale price
1,290 Lekë

Sku : 5999108439766

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Materiali: Çelik inox
•Përmasat: 15 x 34 cm
Ngjyra: Gri metalike dhe rozë e artë