Mbajtës peshqiri me 2 vende

Regular price
2,999 Lekë
Regular price
Sale price
2,999 Lekë

Sku : 8445393048437

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

Përmasat: 40 x 100 cm
•Tapeti i tualetit bamboo ofron një shtesë natyrale dhe elegante në tualetin tuaj. 
•Ky tapet është ideal për t'u vendosur përpara lavamanit, vaskës ose dushit 
•Materiali: Bamboo