Makinë kafeje e zezë

Regular price
2,900 Lekë
Regular price
5,800 Lekë
Sale price
2,900 Lekë

Sku : 8711252181028

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Bën 10 filxhane kafe në të njëjtën kohë
•Ruan në mënyrë efektive shijen e kafesë
•Ka një funksion ngrohjeje që e mban kafen tuaj ngrohtë kur të përfundojë
•Ka një dritë treguese që ju tregon nëse kafeja është bërë apo jo
•Ka një tregues të nivelit të ujit në enë dhe rezervuarin e ujit
•Kapaciteti: 1.25 l