Lugë druri 31.5 cm

Regular price
390 Lekë
Regular price
Sale price
390 Lekë

Sku : 8711252148755

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Materiali dru, çelik inoks
•Ngjyrë: argjend, kafe dhe e zezë
•Përmasa: 31,5 cm