Llastik për ushtrime

Regular price
779 Lekë
Regular price
Sale price
779 Lekë

Sku : 8711252269191

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Materiali: gome / poliester
•16 ushtrime praktike në kasetë
•Shiriti rrit fleksibilitetin, ekuilibrin, forcën dhe qëndrueshmërinë
•Multifunksionale, ofron një gamë të gjerë ushtrimesh
•Stërvitni jo vetëm muskujt e krahëve dhe këmbëve, por edhe shpatullat dhe muskujt e barkut
•Gjatësia: rreth 77 cm