Kulluese pjatash

Regular price
2,690 Lekë
Regular price
Sale price
2,690 Lekë

Sku : 8430540860055

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Përshtatet si pjata të mëdha ashtu edhe të vogla
•Rafti ka 1 ndarje të veçantë për thika, lugë dhe pirunë
•Me mbështetëse në fund që të kullojnë enët
•Ngjyra: Silver, e zezë