Krevat VIENA

Regular price
14,900 Lekë
Regular price
29,800 Lekë
Sale price
14,900 Lekë

Sku : 8697001027499

Hurry! Only
0
units left in stock!
Ngjyra
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Përmasat 96 x 89 x 195 cm ( Gjerësia x Lartësia x Thellësia )
•Ngjyra: E bardhë dhe lisi
•I përshtatshëm për dyshek 90 x190 cm