Krevat për fëmijë + 3 dhurata

Regular price
31,800 Lekë
Regular price
45,490 Lekë
Sale price
31,800 Lekë
Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Bli krevat për fëmijë ADEN dhe përfito dhe  🎁tre dhurata speciale
•Krevat për fëmijë : 60 x 120 cm

🎁•Karrige për fëmijë NANI : 91 x 68 x 60 cm
🎁•Varese rrobash për fëmijë78 x 38 x 126 cm
🎁•Perde për fëmijë: 78 x 39 x 126 cm