Krevat HUGO

Regular price
76,800 Lekë
Regular price
153,600 Lekë
Sale price
76,800 Lekë
Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Dizajn modern, komod dhe funksional
•Ngjyra: Gri
•Përmasat 211 x 164 x 125 cm( Gjerësia x Thellësia x Lartësia )
•I përshtatshëm për dyshek me përmasa: 160x200