Krevat ALEA + 3 dhurata

Regular price
34,900 Lekë
Regular price
69,800 Lekë
Sale price
34,900 Lekë
Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Bli krevat ALEA dhe  përfito 🎁tre dhurata speciale
•Krevat ALEA: 200 x 160 cm

🎁•Jorgan Every Season : 200 x 200 cm
🎁•2 Jastëkë : 50 x 70 cm
🎁•Dyshek Easy Rest: 160 x 200 cm