Jastëk HARMONY, 2 copë

Regular price
1,590 Lekë
Regular price
3,180 Lekë
Sale price
1,590 Lekë

Sku : 8430852584236

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Përmasa: 70x40 cm
Ngjyra: E bardhë
Përbërja: 100% pambuk dhe 100% poliestër