Grirëse multifunksionale, 220-240 V

Regular price
3,400 Lekë
Regular price
6,800 Lekë
Sale price
3,400 Lekë

Sku : 8711252473390

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•I përshtatshëm për fruta, perime, barishte, arra etj
•2 nivele shpejtësie
•Thika, tasi dhe kapaku mund të lahen në lavastovilje
•Tensioni i funksionimit 220-240 V ~ / 50/60 Hz
•Fuqia 300 W
•Materiali xhami, PP, çelik inox
•Kapaciteti: 0.5 l