Gatues orizi, 300W

Regular price
3,400 Lekë
Regular price
4,580 Lekë
Sale price
3,400 Lekë

Sku : 8711252181158

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Kapaciteti: 600ml
•Me gatim dhe dritë treguese
Kapak qelqi
Mbani ushqimin e ngrohtë
Lugë plastike dhe gotë matëse
Tenxhere alumini e ndashme
Veshje jo ngjitëse