Fritezë me avull

Regular price
8,990 Lekë
Regular price
17,980 Lekë
Sale price
8,990 Lekë

Sku : 8711252185682

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Kontroll dixhital i kohës dhe temperaturës
•Kapaciteti: 2.4 L
•Drita treguese
•Ndarje e heqshme me kosh gatimi
•Gatuani ushqimet dhe ushqimet më të shijshme me pak yndyrë pa vaj