Ene kuzhine

Regular price
299 Lekë
Regular price
Sale price
299 Lekë

Sku : 8430540676427

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Kapaciteti: : 170 ml
•E përshtatshme për vaj dhe uthull