Dërrasë për prerje picash

Regular price
1,690 Lekë
Regular price
3,380 Lekë
Sale price
1,690 Lekë

Sku : 8720573137775

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Material druri bambu
•Dorezë praktike
•Rezistente ndaj nxehtësisë dhe prerjes së picave
•Ideale edhe për servirje
•Diametër 30 cm