Set Servirje Djathi

Regular price
1,290 Lekë
Regular price
Sale price
1,290 Lekë

Sku : 8719202113563

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Seti përfshin tabaka prej guri natyral gjithashtu edhe tre thika
•Thikat përdoren për ndarjen, prerjen dhe servirjen e djathit