Jastëk për qafën

Regular price
519 Lekë
Regular price
Sale price
519 Lekë

Sku : 8711252417226

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
A vuani shpesh nga dhimbja e qafës ose e kokës dhe mund të përdorni pak relaksim? Atëherë ky jastëk për qafën dhe kokën është i përshtatshëm për ju
•Mund të përdoret edhe gjatë udhëtimeve