Gira 2kg

Regular price
1,495 Lekë
Regular price
Sale price
1,495 Lekë

Sku : 8711252269627

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Ngjyra: kuqe
•Materiali: vinyl/gome
•Përmasat: 18 x 8 x 7 cm
•Ideale për fizioterapi dhe rehabilitim
•Stërvitni muskuj të ndryshëm
•Stervitje me pesha
•E përkryer për ushtruesit fillestarë