Shishe uji me mbështjellëse silikoni dhe kapak druri

Regular price
640 Lekë
Regular price
Sale price
640 Lekë

Sku : 8711252230559

Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
•Materiali: Shishe qelq, mbështjellëse silikoni, kapak bamboo
•Kapaciteti: 500 ml