Set me 3 valixhe + 2 dhurata

Regular price
11,900 Lekë
Regular price
23,800 Lekë
Sale price
11,900 Lekë
Hurry! Only
0
units left in stock!
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim
Bli 3 valixhe  dhe përfito dhe  🎁dy dhurata speciale
•Valixhja e vogel (S) - 27 x 35 x 56 cm
•Valixhja e mesme (M) - 30 x 42 x 66 cm
•Valixhja e madhe (L) - 34 x 49 x 76 cm 


🎁•Set çanta udhëtimi (3x)
🎁•Jastëk për qafën