Karrige ngrënie për fëmijë NANI

Regular price
3,990 Lekë
Regular price
7,990 Lekë
Sale price
3,990 Lekë

Sku : 1335398693192

Hurry! Only
-2
units left in stock!
Ngjyra
Reassurance Image
Transport Falas
Reassurance Image
Kujdes Klienti
Reassurance Image
Transport i shpejtë
Reassurance Image
Pagesë në dorëzim

•Karrigia NANI 3-në-1 i ofron fëmijës tuaj ndenjësen më të mirë në shtëpi.

•3 Funksione në 1:
•Karrige Ngrënie
•Karrige
•Tavolinë
•E sigurtë dhe dizajn ergonomik
•Lehtësisht e pastrueshme
•Përmasat 91 x 68 x 60 cm