Porosit Online - Suport: (355) 68 20 30 909

icon

TRANSPORT

në të gjithë Shqipërinë

icon

PAGESË NË DORËZIM

paguaj kur merr produktin

icon

OFERTA

Përfitoni ulje deri në 70%!

Cart

Tapet MAXIMA Smoke Blue

Sale!

Tapet MAXIMA Smoke Blue

10900 L

Transporti: Tirane-200 Lekë / Rrethe-300 Lekë

Compare
SKU: N003829 Categories: ,

Share this product

Description

Blue Rust
Ngjyra është çeliku ose argjendi gri në të zezë
në disa forma dhe e kuqe në kafe në forma tokësore.
Ndonjëherë i njollosur me ngjyra të ngrohta që quhen Turgite.

Material: Mikrofibra sintetike
Permasa: 160*230cm
Emri: Maxima
Orgjina: India
Punim dore

Transporti: Tirane-200 Lekë / Rrethe-300 Lekë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tapet MAXIMA Smoke Blue”

Your email address will not be published. Required fields are marked *